Loading...

O mnie

Uwielbiam podróżować (zwiedziłam ponad 40 państw), uwielbiam poznawać nowe kultury i ludzi. Podróże dają mi zupełnie inne spojrzenie na naszą rzeczywistość, której postrzeganie zależy tylko i wyłącznie od nas. Zauważyłam, że im bardziej pozytywnie podchodzę do życia i codziennych spraw, tym więcej pozytywnych rzeczy się dzieje wokół mnie. Spotykam coraz więcej wspaniałych ludzi, tak jakby to był jakiś dziwny splot okoliczności. A to jest przecież normalne… Takie są prawa natury i energii…

Moją pasją jest zdobywanie wiedzy na temat zdrowia oraz rozwój sfery duchowej. Od kiedy zdiagnozowano u mnie “nieuleczalną” wg lekarzy chorobę hashimoto ( a to było w lipcu 2015 roku) mocno zagłębiłam się w temat naturoterapii i medycyny alternatywnej. Udowodniłam lekarzom, ale przede wszystkim sobie, że wszystko jest możliwe. Hashimoto zażegnałam i skupiłam się na pogłębianiu tej wiedzy i na zdrowiu mojej rodziny. Jest to nie małe wyzwanie, bo mam czterech synów, ale daje mi to wielką satysfakcję.

Cały czas się uczę, i im więcej wiedzy zdobywam, tym bardziej zdaję sobie sprawę z tego jak mało wiem… Sprawia mi ogromna radość dzielenie się swoja wiedzą. Najbardziej mnie cieszy, gdy ludzie mówią mi, że dzięki moim radom udało im się coś zmienić pozytywnie w swoim życiu, a dzieje się tak coraz częściej.

W przeciągu ostatnich 3 lat uczestniczyłam w niesamowitych seminariach i wydarzeniach, które mocno wpłynęły na moje postrzeganie świata. Byłam między innymi na zagranicznych seminariach Dr. Wayne Dyer, Gregg Braden, Deepak Chopra, Joe Dispenza, Nick Vujicic, Tony Robbins. W Polsce miałam przyjemność zetknąć się z Art of Living i Sri Sri Ravi Shankar oraz uczestniczyłam w seminariach Jerzego Zięby. Moim marzeniem jest sprowadzić takich ludzi do Polski by Polska publiczność mogła czerpać z ich wiedzy i nauczania.

Przed urodzeniem czwartego synka ( w 2014. roku) przez 10 lat organizowałam konferencje promujące Polskę – zarówno w Polsce jak i za granicą – poprzez moją firmę Roadshow Polska. Odniosłam wiele sukcesów, moja praca dawała mi wiele satysfakcji w tamtym czasie ale w pewnym momencie doszłam do wniosku, ze muszę zająć się czymś co daje mi możliwość dzielenia się i pomagania innym ludziom, po to aby oni mogli pomagać dalej…..