Terapia częstotliwościowa

TERAPIA CZĘSTOTLIWOŚCIOWA Z WYKORZYSTANIEM MEDYCZNEGO URZĄDZENIA HEALY DO UŻYTKU DOMOWEGO

Poprzez wprowadzenie prądów do organizmu, terapia ma przywracać napięcie komórkowe do zakresu zdrowego (fizjologicznego). Najważniejszym kryterium w przypadku tego typu terapii jest to, aby prądy były podawane w formie odpowiednich częstotliwości, dlatego tę formę terapii nazywa się również „terapią częstotliwościami”.

Właściwym kapitałem w terapii częstotliwościami mikroprądami jest teoria i doświadczenie Dr Nuno Niny oraz Marcusa Schmieke – twórców urządzenia medycznego HEALY – które określa jakie częstotliwości są potrzebne do wsparcia leczenia danych chorób. Healy zawiera w swoich programach wiedzę i doświadczenie wieloletniej praktyki z tysiącami pacjentów.

Częstotliwości elektryczne są językiem komunikacji między komórkami, tak zwanym kluczem, który otwiera połączenia w organizmie.

Bardziej medycznie można więc powiedzieć, że metabolizm i podział komórek, wytwarzanie energii przez komórki (synteza ATP) i synteza białek powinny być pobudzane poprzez częstotliwości.

Zasada działania Healy opiera się na teorii Beckera i Nordenstroma, według której wiele chorób lub dysfunkcji w organizmie jest spowodowanych nienaturalnie obniżonym napięciem błony komórkowej. Oznacza to, że różnica napięcia pomiędzy wnętrzem komórki a przestrzenią międzykomórkową jest zbyt mała. Zdrowa komórka wykazuje wartość około -70 mV lub miliwolt. Niższy potencjał napięcia niż ta normalna (fizjologiczna) wartość prowadzi do zaburzenia metabolizmu komórkowego oraz często skutkuje różnymi chorobami oraz problemami zdrowotnymi.

Dowiedz się więcej

©2021 EvaAboo.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Uwaga! Zawarte na stronie informacje: Nie są poradą medyczną, nie mają na celu diagnozy lub określenia metody leczenia jakiejkolwiek choroby i nie zastępują porady lekarza. Mogą być przydatne dla każdego, kto choruje przewlekle lub chciałby przed takimi chorobami się ustrzec. Ich celem jest wsparcie zdrowia oraz procesu zdrowienia.