BLOG

MÓJ NOWY SPOSÓB NA RUCH

Właśnie wymyśliłam sobie sposób na to by mniej siedzieć i więcej się ruszać🤸‍♂️

Codziennie średnio 3 godziny siedzę przy biurku przy komputerze (tablecie) i niestety jest to 3 godziny spędzania czasu prawie bez ruchu…..

Poprosiłam znajomego stolarza – Pana Marcina (chętnie podam namiary jakby ktoś chciał 😉), żeby zrobił mi i zainstalował biurko na mojej domowej bieżni. I to działa!

W ten sposób te kilka godzin robię co mam do zrobiennia i robę przy tym kroki! Rewelacja! Nawet tego nie zauważam (prawie 🤗😎). Żeby nie było – nie biegam a chodzę! I to całkiem powoli, bo inaczej nie bardzo dałoby się pisać, niemniej w 2 godziny robię 5 km! Zawsze to lepiej niż 0 km, nie? W trzy godziny wyjdzie 7,5 km i to pracując😁 a nie trenując.

Myślę, że taka średnia (7,5 km dziennie) to całkiem ok wynik, a co najpiękniejsze w tym, że bez wysiłku. Do tego jak dojdzie jesszcze kilka treningów tygodniowo; w moim przypadku joga, pływanie i bieganie, to juz całkiem extra😅👏👏

wiem, że większość z Was nie ma w domu bieżni, ale tych którzy mają może zainspiruje ten pomysł (oczywiście nie pierwsza na niego wpadłam;-)))))

A jak nie macie bieżni, to choć pochodźcie po pokoju gdy rozmawiacie przez telefon, jestem pewna, że całkiem sporo kroków zrobicie🤸‍♂️🤸‍♂️🤸‍♂️

No to zdrówka!

Udostępnij:

KOMENTARZE

Brak komentarzy

©2021 EvaAboo.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Uwaga! Zawarte na stronie informacje: Nie są poradą medyczną, nie mają na celu diagnozy lub określenia metody leczenia jakiejkolwiek choroby i nie zastępują porady lekarza. Mogą być przydatne dla każdego, kto choruje przewlekle lub chciałby przed takimi chorobami się ustrzec. Ich celem jest wsparcie zdrowia oraz procesu zdrowienia.