BLOG

SREBRO KOLOIDALNE

Srebro koloidalne można nazwać naturalnym antybiotykiem, które nie niszczy dobroczynnej flory bakteryjnej. Jak dotąd nie stwierdzono też aby chorobotwórcze mikroorganizmy uodporniły się na jego działanie. Wspomaga leczenie przeziębień, kataru, kaszlu, grypy, anginy zapalenia gardła, zatok, oskrzeli, płuc, radzi sobie z coraz bardziej powszechnymi grzybicami i drożdżycami (jak drożdżyca pochwy, wałów paznokciowych, skóry, paznokci, stóp czy pleśniawki jamy ustnej).

Srebro koloidalne to mikroskopijne cząsteczki – jony srebra, zawieszone w dejonizowanej wodzie. Struktura koloidu jest taka sama jak wewnętrznych płynów ustrojowych, dlatego jego przyswajalność jest bardzo wysoka. Jego stosowanie nie wywołuje negatywnych skutków ubocznych. Nie osłabia wątroby i nie podrażnia układu pokarmowego. Zaobserwowano, że samo wyszukuje zarazki w organiźmie, przyciąga je swoim dodatnim ładunkiem i niszczy niezbędne im do życia enzymy. Beztlenowe bakterie i wirusy utlenia, czyli spala. Ochrania układ odpornościowy i pomaga mu się zregenerować. Dodatkowo oczyszcza organizm z toksyn. Łagodzi infekcje skóry i goi zakażone rany. Niszczy bakterie, a jednocześnie bardzo przyspiesza regenerację uszkodzonego naskórka tak, że podczas gojenia nie pozostają blizny. Srebro koloidalne poleca się też osobom osłabionym, często chorującym oraz cierpiącym na chroniczne zmęczenie. Niektóre osoby przyjmujące tylko jedną łyżeczkę tego naturalnegon preperatu dziennie czują nagły przypływ sił, zauważają też poprawę trawienia i całej przemiany materii.

Srebro koloidalne można przyjmować wewnętrznie, stosować zewnętrznie na skórę, używać do płukania gardła, jamy ustnej, zatok, irygacji pochwy oraz jako składnik lewatywy.

Dawkowanie: wewnętrznie profilaktycznie łyżeczka dziennie, przy infekcjach do cztery razy dziennie. Zewnętrznie nanieść preparat bezpośrednio na skórę przy pomocy okładów czy rozpylacza.

Uwaga!! Nie wystawiać miejsc przemywanych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Udostępnij:

KOMENTARZE

Brak komentarzy

©2021 EvaAboo.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Uwaga! Zawarte na stronie informacje: Nie są poradą medyczną, nie mają na celu diagnozy lub określenia metody leczenia jakiejkolwiek choroby i nie zastępują porady lekarza. Mogą być przydatne dla każdego, kto choruje przewlekle lub chciałby przed takimi chorobami się ustrzec. Ich celem jest wsparcie zdrowia oraz procesu zdrowienia.